"Якщо Кремль вирішив надіслати сигнал світу, що Росією керує ідіот і ситуація відчайдушна, то не варто заважати", - Невзоров про інтерв'ю Карлсону

"Звісно, забракло халата. Якби на Такері був білий халат, а в його руках - ключик від "м'якої кімнати", розмова була б іншою. Але не було не тільки ключика, а й навіть неврологічного молоточка", - пише Олександр Невзоров, передають Патріоти України, і продовжує:

"Із першої ж хвилини оцінивши ситуацію і помітивши те, що жодних тривожних аксесуарів немає, Путін насмілився і використав бідолаху Карлсона, як вішалку для розвішування (сушіння) локшини. Жодних нових модифікацій локшини, окрім "миролюбного Гітлера, якого злі поляки змусили напасти на Польщу", Путін не запропонував.

Він безжально грузив американця дуже дешевою конспірологією і потайки повідомив йому, що, напавши на Україну, він просто виконує прохання "Богдана Хмельницького, яке той висловив у своїх листах XVII століття".

Якби у Карлсона вистачило натиску й завзяття, то він би дізнався багато цікавого про задушевні бесіди самого Путіна з гетьманом. Але хитрий Путін поки що вирішив не розкривати всі карти і приховав від співрозмовника факт особистого спілкування із Хмельницьким.

Такер швидко зрозумів, що ловити у цьому бредюшнику нічого, і повністю здувся. Такер має рацію. Якщо Кремль вирішив надіслати сигнал світу, що Росією керує ідіот і ситуація відчайдушна, то не варто заважати Кремлю.

Американський Карлсон, на відміну від свого тезки, виявився сором'язливим хлопцем, "без вогника". Лише на початку він натякнув Путіну на його параною, але тему розвивати не наважився, прикинувши, що кожне неакуратне слівце може засмутити хворого і суттєво мінусувати гонорар. Російське ТБ завжди, як велику "Енігму", берегло поліровану лисину Путіна від очей глядача. Безсердечні американці явили її світу".

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...