
У Польщі заявили, що у разі "падіння Києва" Росія нападе на їхню країну. Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький закликав завжди пам'ятати про трагедію, що сталася в Пшеводуві. Своєю думкою глава уряду поділився у статті для Super Expressie. Він запевнив, що Польща у безпеці та не хоче війни з Росією, передають Патріоти України.
"Смерть двох громадян Польщі змусила нас усвідомити, наскільки близька війна. Путін тероризує Україну вже кілька місяців. Російські ракетні удари націлені не на військові об'єкти, а на цивільні. Бомби падають біля Польщі", – написав Моравецький.
Прем'єр заявив, що падіння ракети у Пшеводуві було нещасним випадком і у Польщі немає даних про те, що РФ планувала прямий напад, проте подробиці продовжують уточнювати.
"Але основна причина відома – якби не війна, якби не масовані обстріли України, цього б ніколи не було. Відповідальність за цю трагедію несе лише Росія", – наголосив Моравецький.
"Є один спосіб уникнути цього – підтримати перемогу України. Путін показав, що він безжальний політик, який не зупиниться ні перед чим. Якщо Київ впаде, Росія направить свою агресію на Польщу", – резюмував прем'єр Польщі.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...