​Якщо Лукашенко використає зброю, Польща захопить Білорусь за три дні, - генерал Вальдемар Скшипчак

Польські війська зможуть захопити Білорусь за три дні за умови, що Олександр Лукашенко наважиться застосувати зброю. Про це заявив колишній командувач сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак в інтерв'ю виданню Super Express, зазначають Патріоти України.

«Щоб виник конфлікт, маємо здійснитися дві речі, — каже Вальдемар Скшипчак. — Путін має твердо підтримувати Лукашенка, а Лукашенко має використати зброю. Але, на мій погляд, цього не станеться, бо Білорусь надто слабка».

Генерал не виключає, що у разі польської інтервенції у Білорусії могло б спалахнути повстання проти Лукашенка.

Вальдемар Скшипчак — один із найактивніших коментаторів міграційної кризи на білорусько-польському кордоні та подальших сценаріїв її розвитку. Раніше він запевняв, що міграційний тиск буде сильним до настання сильних холодів. «Поки що ці люди витримують, але, на мій погляд, за кілька тижнів ситуація буде діаметрально протилежною. Хвороби та відсутність гігієни знизять натиск», — наголошував він.

З архіву ПУ. Бійся, НАТО! Російські військові епічно зганьбилися в Севастополі (фото)

середа, 19 січень 2022, 17:00

День військово-морського флоту Росії відзначається щорічно в останню неділю липня. У Севастополі в цей день проходить військово-морський парад, під час репетиції якого почалися дивні негаразди. В анексованому РФ Криму в місті Севастополь під час генера...

Путін накаляє ситуацію: Росія розмістила табір з військовою технікою за 200 кілометрів на північ від Києва, - CIT

середа, 19 січень 2022, 16:28

Збройні сили Російської Федерації вивантажили реактивні системи залпового вогню "Ураган" на станції Речиця в Гомельській області у 200 км на північ від Києва. Безпосередня близькість важкого озброєння до української столиці загрожує зазіханням на захоп...