
Сім'я школярки Домініки Білої була змушена рятуватися від обстрілів у знищеному Маріуполі та тікати до Росії. Але жити там родина не змогла і повернулася до рідної України. Про це 11-річна дівчинка розповіла "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
"Вони мені казали: "Ти знала, що ти тепер не українка, а ти – росіянка". Я кажу: "Ну якщо місто, можливо, захопили – це не означає, що я – росіянка. Я народилася в Україні, у Маріуполі. Це означає, що я – українка", – згадує дівчина.
У блокадному Маріуполі їй довелося пережити чимало випробувань. Її брата було поранено, а собаку вбито. Домініка була вражена цинічністю росіян.

"Один хлопець мені каже: "росіяни не вбивають дітей". Я кажу: "А чому тоді мого брата поранено?". А він відповідає: "Він же не помер". Ця країна (Росія) за війну. Вони знищили моє рідне місто", - болісно каже Домініка.
Тепер родина на рідній землі і чекає лише на одне – повернення до вільного українського Маріуполя.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...