"Якщо ми їх завоюємо, то вони теж добре жити не будуть": Військовий експерт пояснив логіку російських "референдумів"

Нещодавно маріонетковий уряд невизнаної квазіреспубліки Південної Осетії заявив, що готує "референдум", аби приєднатись до Росії. Так у Кремлі хочуть досягнути кілька цілей. Про це повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

Він пояснив, чому це роблять саме зараз, адже Росія незаконно окупувала території Грузії ще у 2008 році.

Росіяни живуть експансією

За словами Мусієнка, Володимир Путін, усе його оточення, а також більшість російського суспільства – свято вірять в ідею відродження імперії. Водночас неважливо – Російської чи Радянського Союзу. Вони живуть експансією.

Експерт підкреслив, що для росіян не головне, яка буде якість медицини, освіти, рівень заробітної плати чи кар'єрні перспективи. На його думку, росіянам нормально жити в поганих умовах, але водночас розуміти, що можна далі продовжувати завойовувати хоча б невеличкі території.

"Росіяни вважають, що: "нехай з нами теж живуть погано, бо якщо ми їх завоюємо, то вони добре жити не будуть і не стануть. Цим вони керуються", – пояснив Мусієнко.

Шукають "перемоги"

Ще однією з причин раптових "референдумів" у квазіреспубліках Грузії, на думку експерта, є відволікання від провалів окупантів в Україні. Водночас оскільки російська публіка наелектризована пропагандою, то їй треба дати хоч якусь "перемогу" та причину для радості.

"Росія розпалила шовіністичну неоімперську істерію, і росіяни живуть постійним прагненням експансії. Водночас його треба чимось задовольняти – самі винні. От вони тепер пропонують", – зазначив Мусієнко.

В Україні нічого не виходить

Він наголосив, що у випадку з Україною в агресора нічого не виходить. Як пригадав Мусієнко, росіяни заявляли про те, що хочуть незаконно анексувати тимчасово окуповані території нашої держави.

Утім, Росія серйозно спіткнулась на півдні України, оскільки немає лояльного населення, а кількість колаборантів надзвичайно мала. Там навіть недостатньо зрадників, аби хоча б створити масовку для картинки якихось фейкових акцій чи референдумів. "Саме тому в Кремлі думають, що їм робити далі", – додав експерт.

Куди веде Росію її політика

Мусієнко також зазначив, що якби в Росії було нормальне керівництво, то вони б мали думати, як зберегти, а не втратити території, які в них вже є. Він наголосив, що зараз такі процеси в державі-агресорці вже тривають – відставки губернаторів, збільшення невдоволення населення на місцях і так далі.

"Недолуга політика, яку проводить Росія, веде до її загибелі. Зрештою, якщо вони хочуть вчинити таке самогубство – ми не можемо їм заважати", – підсумував Мусієнко.

Джерело: 24 канал

В авто знайшли чимало "цікавих" речей: Під Києвом затримали представника УПЦ МП (фото)

субота, 10 червень 2023, 20:44

Нещодавно у Київській області правоохоронці затримали ченця УПЦ МП за роботу на Росію, а декілька днів тому на в'їзді до Києва прикордонники затримали священника УПЦ МП, у телефоні якого знайшли подяку від "колег" з російської Твєрі та російські контак...

Секретар РНБО розповів, як окупанти прорахувалися з підривом Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 20:15

Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ...