
Президент України Володимир Зеленський очікує, що Північноатлантичний альянс на своєму саміті у Вільнюсі (Литва) влітку 2023 року має дати Україні "чіткий сигнал" щодо членства. Якщо ж цього не буде, представникам нашої країни "нічого робити" на цій зустрічі. Відповідна заява прозвучала під час інтерв'ю глави держави виданню The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Зеленський зазначив, що розуміє неможливість приєднання, поки є війна, але принципово важливо почути, що Україна вступить до Альянсу після її закінчення.
"Деякі країни НАТО так бояться РФ, що не готові бачити Україну у блоці. Якщо нас не бачать і не дадуть сигнал у Вільнюсі, то Україні нема чого робити на цьому саміті", – заявив Зеленський. "... Скажіть, скільки життів коштує одна фраза на вільнюському саміті: "Україна буде в НАТО після цієї війни, після того, як буде безпечно?" – спитав глава держави. Зеленський поділився, що не знає, чи отримає Україна сигнал, який хоче.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...