Якщо не "домовитися" із окупантами: Лукашенко пригрозив Україні "повним знищенням" та згадав про "дружбу" (відео)

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко спробував переконати Україну схилитися перед Путіним, інакше їй загрожує "повне знищення", передають Патріоти України.

"Все зараз у руках України. Якщо вони не хочуть загибелі, до того ж, у величезних кількостях людей, треба це зупинити, бо далі буде повне знищення України", - заявив Лукашенко під час спілкування з пресою.

Диктатор також зазначив, що Україна може не тільки втратити свою державність, а й бути знищеною повністю. Тому він "радить" припиняти війну саме українцям, а не країні-окупанту.

Ба більше, Лукашенко заявив, що українці, росіяни і білоруси в майбутньому можуть не тільки співпрацювати, а й "дружити". "Наше покоління може пояснити українському народу, що відбулося. Тому, куди не кинь, скрізь мирні переговори. Мир, мир і ще раз мир", - додав Лукашенко.


Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Не фейк, а реальність "скреп": Кадиров нагородив Кадирову... орденом Кадирова

понеділок, 28 листопад 2022, 14:56

Скандальний глава Чечні Рамзан Кадиров нагородив свою другу дочку Хадіжат Кадирову орденом імені свого батька - Ахмата-Хаджі Кадирова. Про це пишуть російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України. У червні тим же орденом було нагороджено ст...