
Радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, що в разі взяття ЗСУ Лиману Донецької області в армії окупантів "посиплеться" вся лінія оборони на північному сході України. Саме тому, за словами Арестовича, російське керівництво туди стягує військову силу та вибудовує 2-3 лінію оборони, передають Патріоти України.
"Ми штурмуємо Лиман, що на Донеччині, говорять російські представники. Розширяємо плацдарм оборони. Вони сконцентровують сили навколо Сватового, бо це вузол із північною Луганською областю. Якщо він рухне, то "посиплеться" вся їхня оборона на північному сході України. Російське керівництво кидає на Рубіжне та Сватове сили для того, щоб вибудувати 2-3 лінію оборони. Вони розуміють, як тільки ми візьмемо Лиман, то буде провал для них. Тому вони намагаються вибудувати там оборону. Вони підігнали туди два з половиною батальйони, стримуючи наші сили, не дозволяючи вибудувати оборону у тилу ворога", - зауважив він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...