"Якщо почати грати в танковий біатлон...": ЗСУ організували неочікувану пастку для окупантів біля річки Сейм

Російські військові на Курщині біля річки Сейм СОУ потрапили в оперативний котел. Однак, як би не звучала фраза: "русские своих не бросают", Кремль аж ніяк не збирається рятувати своїх людей, передають Патріоти України.

Як розповів російський публіцист, громадський діяч й опозиціонер Ростислав Мурзагулов, за Курщину в Росії відповідає колишній охоронець Путіна, який навіть зашнуровував очільнику Кремля чобітки, Дюмін.

Як зазначає Мурзагулов, це абсолютно не простенька особистість і Дюміна бояться всі люди в погонах. Однак навіть під час виступу на форумі у Владивостоці Володимир Путін чітко окреслив, що на Курщину плювати, головне для нього – Донбас.

ЗСУ, своєю чергою, утворили для російських бійців котел біля річки Сейм. "ЗСУ дуже бережуть життя своїх солдатів і вони намагаються мінімізувати жертви серед мирного населення. Там є російські війська у великій кількості, і якщо почати грати в танковий біатлон, то загине багато своїх і зачепить багато цивільних",– зауважив російський публіцист.

Однак настрої в армії окупанта, за словами громадського діяча, абсолютно не патріотичні. "Це армія бідних і знедолених. Коли в них закінчиться провіант, вони здадуться в полон. Вони бачили, в яких умовах живуть російські полонені й уже не вірять розповідям пропаганди. Коли вони зрозуміють, що єдиний варіант – це поїхати в українську в'язницю та підлатати свої рани, вони обов'язково ним скористаються. Вони знають, що їх там не розстріляють, їх обміняють або дадуть можливість залишитись в Україні", – наголосив російський опозиціонер.

Не проблема: У випадку будь-якої провокації з Придністровʼя, ця територія буде дуже швидко зачищена ЗСУ, - генерал-майор у запасі

понеділок, 13 квітень 2026, 8:21

У разі провокацій з Придністров’я ЗСУ зможуть швидко нейтралізувати загрозу, адже на цій території майже відсутні боєздатні російські сили та ресурси для серйозного спротиву. Про це в етері Еспресо заявив генерал-майор у запасі, заступник міністра обор...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 13 квітня

понеділок, 13 квітень 2026, 7:48

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 13.04.26 орієнтовно склали: