"Якщо Путін нападе на Україну, "Північному потоку-2" - кінець": У ЄС попередили Кремль про наслідки

Якщо Росія застосує агресію проти України, новий уряд Німеччини повинен згорнути суперечливий газопровід "Північний потік-2".

На думку голови фракції Європейської народної партії (ЄНП) в Європарламенті Манфреда Вебера, в разі агресивних дій Росії проти України новий уряд Німеччини має згорнути суперечливий газопровід "Північний потік-2". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

"Якщо Путін застосує зброю, тоді газопроводу "Північний потік-2" – кінець. Введення в експлуатацію було б тоді виключено", - заявив Вебер.

Він переконаний, що майбутній уряд Німеччини "має чітко назвати" таку ціну можливого російського вторгнення. Євродепутат зазначив, що наявна ситуація є перевіркою "для НАТО і всього західного співтовариства". І, як вважає Вебер, важливо, що НАТО дав зрозуміти, що Росія заплатить високу ціну, якщо вчинить щось проти України. "Ситуація дуже тривожна, не можна виключати ескалацію війни на Сході України", – додав політик.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...