Якщо Путін вирішить знищити планету ядерною зброєю, США знищать його у бункері влучним ударом, - Яковенко

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко переконаний, що існує два основні бар’єри на шляху ядерної війни. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"По-перше, Путін не самогубця. По-друге, є тверда відповідь США на будь-які спроби розв’язати ядерну війну. Зараз включені механізми спостереження, кожне слово Путіна відоме американській та українській розвідці, існує повний контакт між США та Україною", - зауважив Яковенко.

За його словами, будь-яка спроба з боку Путіна запустити інструмент ядерної війни буде припинена. "Про це сказали Байден, Салліван і Блінкен. Якщо божевілля Путіна досягне такої стадії, коли не можна буде розраховувати на його інстинкт самозбереження, в той момент, коли Путін вирішить знищити планету - його знищать США прямим влучанням у бункер або своїм якимось іншим способом", - додав Яковенко.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...