Якщо Росія зважиться напасти на Польщу, 40 мільйонів поляків візьмуться за зброю, - Моравецький

Якщо РФ ризикне ухвалити рішення про напад на Польща, Москва повинна розуміти, що 40 мільйонів поляків готові будуть зі зброєю захищати свою Батьківщину, передають Патріоти України.

Польська держава багато століть перебувала в полоні Росії і не хоче повернення назад до рабства. Народ відкидає російський колоніалізм і імперіалізм. Варшава робить акцент на посиленні могутності своєї армії. Про це заявив прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький.

Як повідомляє Wprost, він сказав про те, що можливе рішення Росії напасти на Польщу призведе до війни з польським народом, оскільки 40 мільйонів поляків будуть готові воювати.

Польський глава уряду нагадав, що Польща багато століть перебувала в полоні російської держави, і не хоче повернення до цього рабства. Польща відкидає колоніалізм і імперіалізм Росії і боротиметься за свою свободу.

"Ми відкидаємо їх колоніалізм, їх імперіалізм. Ми знаходимося у вільній країні, і ми прагнутимемо до нашої свободи, ми будемо боротися за нашу свободу", - сказав Моравецький.

Також він додав, що одним з аспектів посилення обороноздатності країни є зміцнення могутності армії Польщі. Йдеться про чисельність Збройних сил та оновлення зброї. "Будівництво нових видів зброї, його виробництво у Польщі, але також і закупівля найсучаснішої зброї за кордоном", - підкреслив Матеуш Моравецький.

Може, й покатається, але не він: ЗСУ ліквідували вгодованого окупанта, який поїхав вбивати українців заради "Лади"

середа, 28 вересень 2022, 6:28

Українські військовослужбовці ліквідували російського 20-річного окупанта, який пішов на фронт, щоб заробити на "Ладу". Про це повідомляє блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України. Єфрейтор Сергій Горчаков був радіотелефоністом ав...

ЗСУ перехопили стратегічну ініціативу: Згурець розповів про успіхи контрнаступу і назвав найгарячіші ділянки фронту

середа, 28 вересень 2022, 6:23

Російським окупаційним військам не вистачає сил для утримання фронту. Стратегічну ініціативу у війні перехопила і утримує Україна, Росії ж лишається лише намагатися втримати раніше зайняті рубежі, передають Патріоти України. Наразі вкрай важливі процес...