
Заступник командира батальйону ударних БПАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр Олесь Маляревич повідомив, що в населеному пункті Глибоке тривають запеклі бої, але ініціатива на боці ЗСУ. Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Продовжуємо виконувати завдання на напрямку Стрілеча – Глибоке – Липці на Харківщині. Наразі в населеному пункті Глибоке тривають запеклі бої, але ініціатива повністю на нашому боці. Наше завдання – деокупація села Глибоке. Ворог чіпляється за кожен будинок, за кожен бліндаж, підтягуючи всіма можливими засобами живу силу. Росіяни використовують наявні резерви. Оскільки це невеликі піхотні групи, їх завжди можна залучити з підрозділів, які працюють поруч", - пояснив Маляревич.
За словами заступника командира батальйону ударних БПАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр, росіяни розуміють, що від села Глибоке до кордону лише 7 км. Якщо вони втратять Глибоке, то відкочуються до Стрілечої, що розташована на кордоні. Таким чином, росіяни втратять те, що захопили в травні, і ситуація може розвиватися так само, як на Курщині.
Військовий також додав, що ворог почав частково перекидати резерви з Харківського напрямку на Курщину.
"Це дійсно відчутно на лінії фронту. Наразі кількість авіаційних бомб КАБ зменшилася. Вікно можливостей, яке з'явилося на нашому напрямку, використовуємо для покращення свого положення", - зауважив Маляревич.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....