"Якщо США бачать Україну в НАТО, вони мають зробити це. Не на словах": Зеленський розповів, чого очікує від Байдена

Президент України Володимир Зеленський очікує від президента США Джо Байдена більшої підтримки у стримуванні російської агресії на Донбасі, а також сподівається, що той посприяє якнайшвидшому вступу України в НАТО. Про це глава держави сказав журналістам американського телеканалу CNN під час робочого візиту 8-9 квітня на Донбас, повідомляють Патріоти України.

"США є хорошим другом України, але президент Байден має зробити більше, щоб стримати Росію і допомогти покласти край цьому конфлікту. Більше зброї, більше грошей на боротьбу і, що особливо важливо, більше підтримки для приєднання до НАТО. Якщо США бачать Україну в НАТО, вони мають сказати це прямо і зробити це. Не на словах", - сказав Зеленський.

Як зазначає журналіст CNN, "шанси на вступ України в НАТО невеликі на тлі побоювань, що наближення України до членства в НАТО може спровокувати Москву, а, отже, і більш широкомасштабний конфлікт".

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...