"Якщо цей конфлікт трошки заморозять - це все ненадовго": Боєць "Азову" відповів, коли закінчиться війна в Україні

Ми будемо ще дуже довго воювати, тому що епоха війн вже почалася. І вона почалася давно. Наша країна воює століттями за свою незалежність, за свою свободу, за свою національність. Про це боєць 12-ї бригади НГУ “Азов” з позивним “Ніко” розповів в ексклюзивному інтерв’ю для TSN.UA.

“Ми і будемо продовжувати боротися. Якщо цей конфлікт трошки заморозять — це все ненадовго. Вони знову ж таки наберуться сил, озброєння і буде знову вторгнення. Ми всі чуємо, які в них там плани: Польща, Німеччина, Франція. Вони через нас пройти не можуть. І то ми дивом тримаємося, бо більшість мотивована в цьому і в більшості ще є сили. Я думаю, що це все ще надовго затягнеться, ця війна”, — каже військовий.

За його словами, українцям треба розуміти, що наступному поколінню теж доведеться воювати. “І треба готуватися, як тільки є час, треба готуватися до цього всього. Треба підвищити рівень тактичної медицини, тактики вогневої підготовки”, — каже “Ніко”.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...