
Україна потребує засобів неядерного стримання, і тому попросила від США саме ракети Tomahawk. Таку думку висловив військовий експерт і голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан, передає "Київ 24".
"Це є зброя стримування, зброя неядерного типу. Ми не говоримо, що вони (Tomahawk – Ред.) нестимуть ядерний заряд. Але про те, що ми маємо мати аналогічні спроможності, як-от ракети "Калібр" – це абсолютно зрозуміла вимога. Якщо у нас будуть розміщені ці ракети з наземною установкою Typhon, то очевидно, що з таким арсеналом росіяни дуже добре подумають, чи завдавати чергового масованого ракетного удару", – каже експерт. Кузан вважає, що наявність в Україні дальніх засобів ураження змінить розстановку сил.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...