"Якщо у Зеленського будуть маніпулювати справою "вагнерівців", депутати від опозиції вийдуть зі складу ТСК", - Володимир Ар'єв

Володимир Ар'єв. Фото: Лівий берег.

Якщо влада буде маніпулювати справою «вагнерівців», «Європейська Солідарність» та інші опозиційні фракції відкличуть своїх представників з парламентської ТСК. Про це на брифінгу заявили народні депутати з фракцій «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв, «Голос» Роман Костенко та «Батьківщина» Сергій Євтушок, передають Патріоти України.

«На Банковій зараз реальна паніка, і вони не знають, що робити після фактичного зізнання Зеленського в тому, що він міг злити цю спецоперацію і ще й порадів з того, що вона була зірвана», – зауважив Володимир Ар’єв.

Депутати наголосили, що робота парламентської тимчасової слідчої комісії зараз є актуальною як ніколи.

«Проте сьогодні ТСК, яка уже створена для розслідування дій вищих посадових осіб, не включає у свій порядок денний питання «вагнерівців» на першому місці. Хоча було досягнуто домовленість, що комісія має почати роботу саме з питання розслідування ситуації навколо «вагнерівців». І з такою умовою представники «Голосу», «Батьківщини» і «Європейської Солідарності» заходять і беруть участь в роботі цієї комісії», – розповів Ар’єв.

«Ми зараз говоримо про те, що ці домовленості можуть бути зірваними. І нам лише на словах обіцяють, що ця постанова буде проголосована, а потім уже сама комісія розпочне свою роботу саме з питання «вагнерівців», – повідомив представник «Європейської Солідарності».

«Проте у нас є абсолютно всі підстави не довіряти усним обіцянкам. Тому що парламент сьогодні в частині монобільшості керується з Банкової і не є самостійним. І якщо представникам більшості скажуть блокувати питання «вагнерівців», питання розгляду зради і зриву спецоперації, то вони будуть блокувати, незважаючи на всі усні обіцянки», – заявив Володимир Ар’єв.

Роман Костенко зазначив, що саме тому представники опозиції наполягають на тому, щоб в постанові було зафіксовано, що першим в порядку денному роботи слідчої комісії буде питання зриву спецоперації по «вагнерівцям». Повинні бути внесені зміни до Постанови про стоврення цієї комісії, і там повинно бути прописано, що першим буде розглядатися саме питання «вагнерівців», – говорить Костенко.

«Інакше ми розглядаємо питання відкликання своїх кандидатур щодо участі в цій комісії через те, що домовленості, які були досягнуті, зриваються», – заявив Володимир Ар’єв.

«А те, що сьогодні Банкова готова зривати абсолютно все, намагається знову вкидати фейкові речі і знову перекласти питання зради, в якій фактично вони зізналися і уже майже доведено, що це було зі стін Банкової, з Офісу Зеленського на Порошенка і на попередників, то це уже істерика. Яка свідчить, що вони будуть юлити, викручуватися, будуть робити все для того, щоб правду ми не дізналися. Але я впевнений, що правду ми дізнаємося обов’язково і вона буде оприлюднена», – зазначив депутат.

Місія в осаді: В ОБСЄ розповіли, як російські окупанти влаштували бісівський шабаш біля донецького готелю, де квартирують спостерігачі

неділя, 24 жовтень 2021, 8:26

ОБСЄ зазначає, що навколо готелю ввечері 21 і вночі 22 жовтня зібралося приблизно 30 осіб, а вдень 22 жовтня спостерігачі нарахували вже 250 протестувальників. . При цьому, в ніч з 21 на 22 жовтня близько 20 чоловіків регулярно чергували навколо гот...

Останній шанс недоімперії втримати Кишинів у своїй орбіті? "Газпром" пригрозив Молдові зупинкою поставок газу

неділя, 24 жовтень 2021, 7:40

Російський "Газпром" може припинити поставки газу в Молдову, якщо Кишинів не погасить борг і не домовиться про умови нового контракту з 1 грудня. Таку заяву зробив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, повідомляють Патріоти України з посил...