"Якщо Україна зникне для Грузії - це буде масовий голод і біди": Саакашвілі зробив несподівану заяву

Згідно з даними ООН, імпорт у Грузію з України у 2018 році був п’ятим за обсягом після імпорту з Туреччини, РФ, Китаю та Азербайджану.

Колишній президент Грузії, ексголова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що грузинам загрожує голод у разі погіршення відносин між Києвом і Тбілісі. Про це він сказав в ефірі грузинського телеканалу Mtavari Arxi, передають Патріоти України.

«Якщо Грузія зникне для України, на людях в Україні це не позначиться. Якщо ж Україна зникне для Грузії, це будуть порожні прилавки в магазинах, масовий голод, злидні. Тому, звичайно, про це не йдеться, і Україна цього не зробить», – стверджує Саакашвілі.

Він зазначив, що більшість товарів на прилавках грузинських магазинів, зокрема “зернові, м’ясопродукти, ковбаса і молоко”, завозяться з України. Крім того, Саакашвілі вважає, що насправді проти його призначення в Київ виступає Росія, оскільки для неї це «дуже принципове питання».

«Для Росії це було чіткою демонстрацією того, що Україна — незалежна країна, а її президент — повний гідності президент незалежної держави», – сказав екс-президент Грузії.

За словами Саакашвілі, він не хоче бути «яблуком розбрату», однак потрібно «демонструвати і нагадувати про це Росії та міжнародному співтовариству». Згідно з даними ООН, імпорт у Грузію з України у 2018 році був п’ятим за обсягом після імпорту з Туреччини, РФ, Китаю та Азербайджану. Він становив 5,6% від загального імпорту.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...