Якщо в України буде ATACMS, то ракетами "Нептун" можна буде знищити Кримський міст, - ЗМІ

Ракети "Нептун" Сили оборони України зможуть використати для обстрілів Кримського моста, якщо для інших цілей США нададуть ракети ATACMS, передають Патріоти України.

На думку аналітиків Long War Journal, різноманітність ракетного арсеналу України дозволить застосувати "Нептуни" для ураження критично важливих об'єктів Росії.

"Реальні ефекти від можливої передачі для ЗСУ ракет ATACMS можуть виявитись ще більш неочікуваними в позитивному плані, наприклад може виникнути можливість вивільнити певну кількість модернізованих українських ракет "Нептун" для ударів по військовим об’єктам на території РФ чи безпосередньо по Кримському мосту", - пишуть аналітики Long War Journal.

Як деталізують автори порталу, реальний ефект від використання ATACMS на полі бою прямо залежатиме від того, яку ж саме модифікацію цієї ракети США відправлять Україні.

"ATACMS порівняно із Storm Shadow і SCALP-EG начебто має значно вищий рівень живучості, оскільки ці балістичні ракети запускаються уже із наявних у ЗСУ мобільних пускових установок M142 HIMARS та M270", - зауважили експерти.

Водночас, як припускають автори публікації, коли ЗСУ таки матимуть повноцінну можливість застосовувати ATACMS для ударів по рашистам, це дозволить зокрема певним чином "перерозподілити" наявний у нашому розпорядженні ракетний арсенал. Таким чином певну кількість модернізованих ракет "Нептун" для ударів по наземним цілям можна буде запустити по Кримському мосту.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...