Якщо в Зеленського є зайві гроші, нехай спрямує їх на боротьбу з коронавірусом, - нардеп

Ірина Геращенко вказала, що масове опитування біля дільниць в умовах коронавірусної епідемії – створить додаткові ризики для здоров’я українців.

У ситуації, яка склалася сьогодні, варто було б спрямовувати кошти на боротьбу із коронавірусом, а не на забаганки Зеленського. Таку думку висловила співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу на одному з телеканалів, передають Патріоти України.

«Якщо в президента є зайві гроші, або в «Слуг народу» – спрямуйте їх на боротьбу з COVID-19. Петро Порошенко за час пандемії 100 млн грн передав, щоб закупити 167 тис. захисних костюмів. І 200 лікарень в усіх регіонах України за це дякують і говорять про наступне. Якщо в Зеленського є зайві дві копійки, нехай забезпечить масками», – сказала вона.

І додала: «У тому числі членів ТВК, які підуть на дільниці, будуть сидіти там кілька днів, рахувати нові складні бюлетені. Якщо у «Слуги народу» є зайві кошти, треба їх спрямувати на забезпечення антисептиками та масками».

Геращенко зауважила, що питати громадян про покарання для корупціонерів під час опитування президента, яке незрозуміло хто фінансує – це верх маніпуляції. «Будь-яке незаконне фінансування опитування – це вже корупція. Безумовно, президент має право радитися з народом. Для цього треба спілкуватися з народом, а не ховатися за дверима в Конча-Заспі, за кортежами», – зазначила політикиня.

«73% українців дали Зеленському велику владу і найняли його як слугу, щоб він виконував свої зобов’язання. У нього є право законодавчої ініціативи, і якщо він хоче пожиттєве за корупцію – в нього є відповідний апарат. Він має законопроєкт, в нього є монобільшість, яка прийме законопроєкт про корупцію. Якщо він буде правильним, ми проголосуємо», – підкреслила Геращенко.

І продовжила: «Так само і щодо законопроєкту про вільні економічні зони. Якщо президент хоче такий законопроєкт, то нехай зареєструє його в парламенті. Всі мільйони українців, які проголосували за Зеленського – ви дали йому довіру, посаду, Банкову, Конча-Заспу, кортеж, а він не в змозі написати законопроєкт? Якщо не знаєш, що робити, не треба було йти в президенти».

Геращенко вказала, що масове опитування біля дільниць в умовах коронавірусної епідемії – створить додаткові ризики для здоров’я українців. «Президент може питати, але мова йде про місцеві вибори, які стосуються тарифів, інфраструктури, питань міст і містечок. Не треба все це розбавляти питаннями, які не мають стосунку до цього. Якщо хочете провести опитування, то запустіть його по системі «Дія» і хоч щодня їх проводьте. Це державна інституція, а не інтерв’юери будуть проводити опитування в умовах коронавірусу, коли у «червоній» зоні половина міст», – резюмувала вона.

Несподівана пропозиція від Кремля, Х**ло злякалось? РФ хоче обмінятися гарантіями з США про невтручання в справи один одного

п’ятниця, 23 квітень 2021, 10:44

Росія пропонує США обмінятися гарантіями невтручання у внутрішні справи один одного. Про це заявили в російському МЗС, передають Патріоти України. Також у відомстві повідомили про пропозицію Москви Вашингтону відновити профільні канали діалогу щодо зап...

"Предложение Зеленского о встрече для Путина, как запах крови для акулы. Если местом встречи окажется не Мариуполь, а Донецк, Луганск или Енакиево, мы признаем, что у нас - гражданский конфликт", - Березовець

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:56

"Обращение президента Зеленского, в котором он призвал Путина встретиться "в любой точке украинского Донбасса", было сделано совершенно неожиданно: не было ни предваряющих заявлений, ни заседания СНБО. Перед принятием столь важного решения (а предложен...