Якщо відведення російських військ підтвердиться, то Україна отримає передишку до осені, - Михайло Жирохов

Поки що росіяни відводять свої війська від українського кордону у місця постійної дислокації лише на словах свого Міністерства оборони. Однак, якщо інформація про відведення російських військ все ж таки підтвердиться, то це означатиме, що Україна отримала перепочинок, як мінімум, до осені. Про це у коментарі розповів військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України.

"Сприймати всерйоз заяви російського Міністерства оборони я б не поспішав. Поки не буде підтвердження цієї інформації від незалежних джерел – говорити про якусь деескалацію зарано", – вважає експерт.

Водночас Михайло Жирохов розповів, чого варто очікувати, якщо ця інформація все ж підтвердиться. "Якщо ця інформація підтвердиться, то Україна отримає передишку до осені. Чому до осені? Тому що і російська, і білоруська армії залежать від призову, а призов у них навесні і восени. І ситуація складається так, що лише восени можна буде притримати на службі тих, хто має демобілізуватися, і таким чином отримати повноцінні бойові підрозділи", – вважає військовий експерт.

До дати 20 лютого, на яку багато хто вже "призначив" російське військове вторгнення через завершення цього дня Пекінської Олімпіади і російсько-білоруських військових навчань на території Білорусі, Михайло Жирохов також ставиться скептично. "Тими силами, які росіяни стягнули у Білорусь, активних бойових дій наступального характеру зробити неможливо. Тому, якщо росіяни справді відводять війська у Воронежській і Курській областях, то це означає, що ніякого нападу найближчим часом не планується", – підсумував експерт.

Джерело: Depo.ua

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат, - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...