Якщо все так піде і далі: Ігор Кондратюк предрік російський прапор над Маріуполем

Якщо Україна хотітиме налагодити відносини з Росією і закінчити війну на Донбасі будь-якою ціною, це доведеться зробити на умовах Кремля.

Про це сказав український продюсер Юрій Кондратюк. За його словами, тоді моторизована бригада із Криму під російськими прапорами дійде до Маріуполя і українська гідність буде розтоптана.

"З агресором – або опір, або – мир на його умовах. Це якщо Україна прагнутиме до миру за всяку ціну. Так, складно підігрівати міжнародний тиск на РФ, тому що продажні західні політики чинять опір, але їх треба дотискати. Інакше наша гідність дуже швидко буде розтоптана моторизованою бригадою, яка прийде до Маріуполя із Криму під російськими прапорами. Вони побачать, що у нас немає опору, значить ми нікому не потрібні, в першу чергу собі", – впевнений він.

За його словами, навпаки з Росією потрібно було було розірвати всі відносини, в тому числі і дипломатичні, ще в 2014 році.

"Повертати людей, які безкарно сидять на її території і військовополонених потрібно, і це треба робити за будь-яких відносин з Росією. Те, що вони звільнили десятки людей – молодці, але з Росією не можна йти на потепління ніяк. За останні місяці пропали наші заяви про війну, про Крим жуємо там через слово. Це неправильно, тому що Європа забуде. А якщо хтось думає, що як ми перестанемо говорити про війну, то покращимо інвестиційний клімат – це дуже наївно", – запевнив Кондратюк.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Нас, бл*дь, никто не спасет, потому что мы не хотим спасаться. Мы сами себя убьем", - блогер

понеділок, 6 квітень 2020, 12:30

"Последние две недели я пишу только о хороших новостях. Я очень стараюсь делать так много, как вообще может человек, чтобы приближать эти хорошие новости в Украине. И знаю, что это делают многие из вас", - пише у своєму блозі Ярослав Гресь, передають П...

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...