"Якщо ви такі круті - дайте відповідь нам": Кулеба жорстко розніс Росію через ситуацію у Криму

Росія повинна припинити демонструвати свою дріб'язковість і зриватися на невинних людях в окупованому Криму. Якщо держава вважає себе "крутим", то має відповідати Україні на міждержавному рівні, а не шляхом переслідувань на території захопленого півострова. Про це заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Під час свого брифінгу він сказав, що російська влада демонструє свою дріб'язковість, проводячи затримання людей в окупованому Криму.

І якщо Росія вважає, що може діяти з позиції сили, то вона повинна відповідати Україні на рівні відносин Києва і Москви, а не переслідуючи людей, які невинні. "До росіян у мене один заклик - припиніть демонструвати свою дріб'язковість. Якщо ви не можете зупинити державу Україну від боротьби за Крим і звільнення півострова, то не треба зриватися на невинних людях. Якщо ви такі круті, то дайте відповідь нам на рівні міждержавних відносин, а не низько переслідуючи невинних людей", - підкреслив Дмитро Кулеба.

Витягли з авто і зав‘язали очі: Російські окупанти викрали генерального директора Запорізької АЕС

субота, 1 жовтень 2022, 8:30

Росіяни затримали Мурашова 30 вересня близько 16:00 дорогою від станції до Енергодару. Окупанти запинили його автомобіль, а директора АЕС силоміць затримали та із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку. Про це заявив президент "Енергоатом" Пе...

США запускають лендліз: Яку зброю отримає Україна і як це позначиться на бойових діях

субота, 1 жовтень 2022, 8:29

США від 1 жовтня запустять програму лендлізу для України. Також Штати оголосили про черговий пакет військової допомоги на 1,1 млрд доларів, який містить, зокрема рекордну кількість реактивних систем залпового вогню HIMARS, передають Патріоти України. П...