"Якщо ви такі круті - дайте відповідь нам": Кулеба жорстко розніс Росію через ситуацію у Криму

Росія повинна припинити демонструвати свою дріб'язковість і зриватися на невинних людях в окупованому Криму. Якщо держава вважає себе "крутим", то має відповідати Україні на міждержавному рівні, а не шляхом переслідувань на території захопленого півострова. Про це заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Під час свого брифінгу він сказав, що російська влада демонструє свою дріб'язковість, проводячи затримання людей в окупованому Криму.

І якщо Росія вважає, що може діяти з позиції сили, то вона повинна відповідати Україні на рівні відносин Києва і Москви, а не переслідуючи людей, які невинні. "До росіян у мене один заклик - припиніть демонструвати свою дріб'язковість. Якщо ви не можете зупинити державу Україну від боротьби за Крим і звільнення півострова, то не треба зриватися на невинних людях. Якщо ви такі круті, то дайте відповідь нам на рівні міждержавних відносин, а не низько переслідуючи невинних людей", - підкреслив Дмитро Кулеба.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 вересня

четвер, 28 вересень 2023, 8:03

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.09.24 орієнтовно становлять:

Оце так: У безпілотниках Shahed виявлено понад півсотні європейських компонентів, - The Guardian

четвер, 28 вересень 2023, 7:30

Безпілотники Shahed, якими Росія атакує Україну, містять понад 50 європейських електричних компонентів. Як повідомляє Guardian, про це йдеться у секретному звіті, наданому Україною своїм західним союзникам, передають Патріоти України. Згідно зі звітом,...