Якщо виживуть? Російським "добровольцям" пообіцяли провести газ за участь у війні проти України

Російська влада продовжує активно шукати живу силу для війни проти України. Щоб хоч якось знайти "добровольців", мешканцям Чувашії, які погодяться вирушити на фронт, навіть обіцяли провести до будинку газ. Про це повідомляє "24 канал", посилаючись на джерела у розвідці, передають Патріоти України.

У республіці Чувашія військове командування країни-агресора розраховувало набрати цілий батальйон, проте потрібної кількості "визволителів" не знайшлося.

Місцева влада несподівано для себе дізналася, що мешканці Чувашії цінують свої життя набагато більше і поки що не готові вмирати за безглузді плани кремлівського диктатора Володимира Путіна. До того ж, щоби провести в будинок газ, необов'язково вирушати в іншу державу та виконувати злочинні накази.


Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...