
Російські окупаційні війська скаржаться на величезні втрати у Херсонській області. Один із загарбників розповів, що тільки на півдні України загинуло близько 25 тисяч російських військових, передають Патріоти України.
За його словами, на Миколаївському напрямку лише за дві години було знищено 220 окупантів. Про це повідомляє Telegram-канал "Інформаційний Спротив".
Російський десантник, який представився Миколою, поскаржився, що у командування РФ байдуже ставлення до особового складу та до того, що армія зазнає втрат.
Понад те, окупант зазначив, що командири не приховують, що військовослужбовці РФ – це витратний матеріал. Він повідомив, що бачив, як за один день загинуло близько 100 вагнерівців від ракетного удару.
"Якщо загинуть, інших привезуть", – передає слова командирів російський окупант. Також загарбник заявив, що його виплати залежать від кількості знищеної техніки або точок базування, а призовники з мобілізації отримуватимуть "копійки".
Нагадаємо, російський окупант поскаржився, що в його підрозділі, який знаходиться на території Херсонської області, виникає паніка лише від одного слова HIMARS і починають тремтіти ноги.
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...