"Якщо загинуть, інших привезуть": Окупант розповів про значні втрати на Херсонщині і байдуже ставлення командування

Російські окупаційні війська скаржаться на величезні втрати у Херсонській області. Один із загарбників розповів, що тільки на півдні України загинуло близько 25 тисяч російських військових, передають Патріоти України.

За його словами, на Миколаївському напрямку лише за дві години було знищено 220 окупантів. Про це повідомляє Telegram-канал "Інформаційний Спротив".

Російський десантник, який представився Миколою, поскаржився, що у командування РФ байдуже ставлення до особового складу та до того, що армія зазнає втрат.

Понад те, окупант зазначив, що командири не приховують, що військовослужбовці РФ – це витратний матеріал. Він повідомив, що бачив, як за один день загинуло близько 100 вагнерівців від ракетного удару.

"Якщо загинуть, інших привезуть", – передає слова командирів російський окупант. Також загарбник заявив, що його виплати залежать від кількості знищеної техніки або точок базування, а призовники з мобілізації отримуватимуть "копійки".

Нагадаємо, російський окупант поскаржився, що в його підрозділі, який знаходиться на території Херсонської області, виникає паніка лише від одного слова HIMARS і починають тремтіти ноги.

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...