Якщо завтра війна: Опитування показало, де у Європі громадяни найбільше готові захищати свої країни

Громадяни Вірменії, Азербайджану, Грузії, Косова, України, Албанії та Молдови найбільше серед європейців готові воювати за свою країну у разі потенційної небезпеки, передають Патріоти України..

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчать дані спільного опитування соціологічної групи "Рейтинг" та інституту досліджень Gallup International.

Вірменія та Саудівська Аравія продемонстрували найвищий рівень готовності воювати за власну країну: їхні показники складають відповідно 96% та 94%.

Вищу готовність воювати демонструють респонденти з країн Центрально-Східної Європи, найнижчу – з Південної.

Загалом найменше серед європейських країн готові воювати за свою державу в Італії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Болгарії – тут показники нижче 50%.

В Україні відсоток тих, хто готовий, становить 62%, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий – таких 33%. Тих, хто ще не визначився із відповіддю, всього 4%. Питання для українців було прямим і не мало гіпотетичного характеру.

Серед сусідів України відносно більшу готовність воювати за свою країну вислови у Молдові, де цей відсоток трохи більший від половини респондентів. У Румунії та Польщі відсоток готовності воювати дещо менший від половини опитаних.

Загалом найменшу готовність воювати за свою країну висловили громадяни Японії.

Всього в рамках опитування було опитано 40 428 осіб у всьому світі. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2023 року опитали репрезентативну вибірку близько 1000 осіб. В Україні опитування проводила група "Рейтинг".

Покупці якраз щось оглядали: З’явилося відео зсередини Епіцентру у Харкові в момент російського удару

неділя, 26 травень 2024, 14:00

У поліції опублікували відео зсередини Епіцентру у Харкові у момент російського удару по ТЦ 25 травня. Відео опублікував начальник Слідчого управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов, передають Патріоти України. На кадрах з однієї з ка...

Зросла кількість жертв внаслідок удару росіян по "Епіцентру" в Харкові

неділя, 26 травень 2024, 13:29

У Харкові станом на зараз вже відомо про 14 людей, які загинули внаслідок удару окупантів по будівельному гіпермаркету "Епіцентр" 25 травня. Про це повідомив очільник ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Він додав, що 43 людини постраждали. ...