Якщо Зеленський дасть команду взяти Донецьк і Луганськ, армія зможе це зробити, - секретар РНБО

Олексій Данілов переконаний, що українській армії вистачить потужності, аби повернути під контроль України Донецьк і Луганськ. Для цього, за словами секретаря РНБО, потрібен лише наказ верховного головнокомандувача, тобто Володимира Зеленського. Про це секретар РНБО заявив під час ток-шоу "Право на владу", передають Патріоти України.

Як підкреслив Данілов, українські військові виконували чимало завдань по всьому світу, зокрема й в Афганістані. Він наголосив, що жодна країна світу не могла виконати ті завдання, які зробили наші бійці.

"Вони виконують такі завдання, якщо сьогодні верховний головнокомандувач дасть команду взяти Донецьк і Луганськ, вони можуть зробити це", – заявив Данілов.

Зовсім інше питання – що робити з десятками чи сотнями тисяч людей, які під час цього можуть загинути. "Для мене дивно чути, коли люди, які жодного разу не були на фронті, починають постійно ходити з ефіру на ефір та паплюжити нашу армію. Ганьба!", – додав секретар РНБО. Він зауважив, що українські хлопці та дівчата на війні здатні відвоювати наші території в агресора.

Найбільше у Польщі, Німеччині та Чехії: Скільки в Європі зараз зареєстрованих біженців з України

неділя, 2 жовтень 2022, 14:52

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті, передають Патріоти України. Зазначається, що, станом н...

Як жителі чергового звільненого селища на Харківщині зустрічали українських військових (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 14:14

У звільненій від окупантів Ківшарівці Харківської області місцеві зустрічають українських військових з державними прапорами у руках. Найпершими назустріч героям вибігли діти. Селище було деокуповане 28 вересня. Зворушливе відео зустрічі з'явилося у мер...