"Якщо зруйнувати Росію, то все за планом йде": Росіяни почали підозрювати, що "спецоперація" Путіна провалилася (відео)

Деякі жителі країни-агресора Росії почали підозрювати, що війна, яку диктатор Володимир Путін розпочав проти України, може призвести лише до одного - розвалу самої РФ. Вони думають, що "все пішло не за планом", коли російські окупанти втекли з Київської області, передають Патріоти України.

Так, видання "Радіо Свобода" провело відповідне опитування серед москвичів. У них запитали, коли вони зрозуміли, що так звана "спецоперація" йде не за планом.

Журналісти отримали такі відповіді:

– "Мені здається, все йде не за планом. І все пішло не за планом майже відразу, коли Київ не було взято за три дні і не було проведено парад у Києві".

– "Зруйнувати Росію – він за планом йде і до закриття. У магазині "Метро" половини товарів немає. Схоже, скоро закриється. І нас закриють усіх. Один Путін у бункері залишиться".

– "Після того, як від Києва відступили. У нас генералітет... у них, на мою думку, лайно замість мізків, вибачте за вираз".

– "Загалом як би... не все за планом йде. Та мені відразу так здалося. Нас ніхто не питав".

– "Ну йде не за планом. Не здалося, а точно. Це видно з нашого відступу, наступу".

– "Її спочатку не мало бути. Ми всі розуміємо чудово. Вже років 10 як кажуть одне, а відбувається зовсім інше".

– "Це утилізація йде узаконена. Але ось бачите, всім байдуже".

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...