Японія "переїхала": Російські пропагандисти епічно осоромилися, "викриваючи" плани США

На великій мапі росіян була правильно вказана тільки Австралія.​

Російський пропагандистський телеканал Russia Today осоромився з сюжетом про ядерне озброєння США, переплутавши країни на карті світу. Демонструючи карту світу з точками, де американці хочуть розмістити свої ракети, телеканал назвав Нову Зеландію Японією, а Папуа-Нову Гвінею – Південною Кореєю, передають Патріоти України із посиланням на The Guardian.

"Боротьба між США і Китаєм загострюється, цього разу все закінчиться ракетами. США офіційно вийшли з договору про ядерні сили середньої дальності і тепер планують розмістити зброю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні", - йшлося в сюжеті.

У сюжеті йшлося про потенційні нові ракетні бази США в "Японії, Південній Кореї та Австралії", але на великій мапі була правильно вказана тільки Австралія. "Наше американське бюро рано вранці зазнало невдачі в географії... Ми виправили помилку, як тільки вона була виявлена, і дали нашій команді нову карту південної півкулі", - заявив представник RT.


Хіти тижня. "Скоро россиян ждет неприятный сюрприз", - Анти-Колорадос

субота, 30 травень 2020, 4:00

Різке падіння цін і попиту на газ в Європі продовжують рвати на шматки бюджет "Газпрому". "Российская пресса изобилует долгими и нудными рассуждениями о "стойкости" российской экономики и о том, что созданная "подушка" продержит страну достаточно долго...

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...