
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що виграв суд проти Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це горе-науковець сам написав у Telegram. Він зазначив, що Окружний адмінсуд Києва визнав протиправними дії відповідача “зі встановлення наявності текстових запозичень без посилань на джерело” в його наукових працях, зазначають Патріоти України.
За словами Шкарлета, він “в судовому порядку захистив своє ім’я як науковця, який ніколи не займався плагіатом”.
“…Мені прикро, що на деякий час Комітет з питань етики НАЗЯВО перетворився на інструмент маніпуляцій. І тут йдеться не про мене, а про те, що зловживання повноваженнями та особисті інтереси окремих чиновників дискредитують інституційні засади академічної доброчесності”, — додав міністр.
Шкарлет заявив, що вважає історію з плагіатом “вичерпаною”, а Міносвіти продовжує напрацьовувати документи, які стосуються академічної доброчесності і розвитку української науки. За його словами, рішення про наявність чи відсутність плагіату в роботах українських вчених мають ухвалювати лише уповноважені структури і лише на підставі доведених фактів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...