
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що виграв суд проти Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це горе-науковець сам написав у Telegram. Він зазначив, що Окружний адмінсуд Києва визнав протиправними дії відповідача “зі встановлення наявності текстових запозичень без посилань на джерело” в його наукових працях, зазначають Патріоти України.
За словами Шкарлета, він “в судовому порядку захистив своє ім’я як науковця, який ніколи не займався плагіатом”.
“…Мені прикро, що на деякий час Комітет з питань етики НАЗЯВО перетворився на інструмент маніпуляцій. І тут йдеться не про мене, а про те, що зловживання повноваженнями та особисті інтереси окремих чиновників дискредитують інституційні засади академічної доброчесності”, — додав міністр.
Шкарлет заявив, що вважає історію з плагіатом “вичерпаною”, а Міносвіти продовжує напрацьовувати документи, які стосуються академічної доброчесності і розвитку української науки. За його словами, рішення про наявність чи відсутність плагіату в роботах українських вчених мають ухвалювати лише уповноважені структури і лише на підставі доведених фактів.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...