Яскраве графіті з тарганом Лукашенком з'явилося у Львові

Лукашенко зображений в образі таргана, який підняв руки перед дівчиною на коні з червоно-білим прапором.

На одній зі стін Львова з'явилося графіті на тему протестів проти режиму Олександра Лукашенка в Білорусі. Відповідні фото опубліковані в Instagram Unknown street artist, передають Патріоти України.

На барвистому графіті Олександр Лукашенко зображений в образі таргана, який підняв руки перед дівчиною на коні. Вона тримає в руці символ протестного руху в Білорусі - червоно-білий прапор.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...