ICTV довелось піти на завчасну рекламу: ​Гройсман у прямому ефірі запитав у Тимошенко, коли та перестане "безбожно брехати"

Перед цим Юлія Володимирівна кілька десятків хвилин розповідала про злочинну владу Порошенка-Гройсмана і як за її урядування все було прекрасно.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми «Свобода Слова» запитав у лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, коли вона перестане «безбожно брехати», зазначають Патріоти України.

«Скажіть мені будь-ласка, коли наступить той день, коли ви перестане безбожно брехати і почнете говорити правду?», - поставив запитання Гройсман.
Після цього ведучий оголосив рекламу, і проти звичаю, те що відбувалось у студії в ці кілька хвилин не траслювалося в ефірі YouTube. Після поновлення трансляції Тимошенко вибачилася перед українцями за те, що вони змушені дивитися «собачі бої» і покинула студію.
«Я хочу вибачитися, перед усіма, хто зараз в студії і хто дивиться наш ефір, за те, що ми політики не можемо вести толерантні спокійні зважені і обгрунтовані дискусії. Вибачте за те, що вам доводиться бути присутнім на таких собачих боях. Іншими словами це не назвати », - заявила вона.

Далі Володимир Гройсман на цифрах та фактах пояснював, де пані Тимошенко вдалася маніпуляцій, "отбілюючи" своє урядування і "очерняючи" його Кабмін.

Дивіться повну трансляцію з 16.00.-19.58 (відповідь Гройсана після виступу Тимошенко), 30.20.-45.46 (реагування Тимошенко на закид Гройсмана і додаткові пояснення Гройсмана про маніпуляції "леді Ю").

46.30 (перепалка Гройсмана з Власенко за корупцію в "Батьківщині". - Як Тимошенко вибивала собі міністерства в уряді Гройсмана)

Хіти тижня. Розчарування року: У "ЛДНР" різко змінилося ставлення до Зеленського

субота, 25 січень 2020, 0:35

У Москві зрозуміли, що Зеленський не готовий йти на поступки Росії і включати Донбас до складу України на умовах Кремля. Відомий український журналіст Денис Казанський підкреслив радикальну зміну в риториці з боку бойовиків "ДНР" щодо президента Володи...

"Інколи жувати краще, ніж говорити": Чинна влада професійна лише у "факапах", - Береза

субота, 25 січень 2020, 0:00

Голова фракції президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прихильний до будь-якої влади,...