"Їдь до Лукашенка, якому ти ж**у облизуєш": Шкіряк і Шевченко посварилися в прямому ефірі

Ексрадник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зчепився із позафракційним нардепом Євгеном Шевченком у прямому ефірі. Припинити "обмін люб'язностями" не змогли навіть вимкнені мікрофони, зазначають Патріоти України.

Словесна перепалка відбулася в ефірі одного з українських телеканалів. Шкіряк звинуватив Шевченка в поїздках до Білорусі та симпатіях до режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

Водночас ексрадник Арсена Авакова заявив, що пишається своїм шефом і тим, що вони разом зробили для України. Зокрема "однією з найкращих у Європі" систем безпеки.

За словами Шкіряка, він шанує та поважає Сполучені Штати Америки. Зокрема за те, що вони допомагають Україні. Натомість Шевченкові він запропонував їхати до облюбованої Росії чи Білорусі.

"Їдь в Росію, їдь до Лукашенка, якому ти ж**у облизуєш. Їдь туди, чого ти тут сидиш", – звернувся Шкіряк до свого опонента.

Він додав, що у Євгена Шевченка "руки в крові, як у Путіна". Народний депутат відповів на цей закид, що "інший народ, який прийде до влади, буде проукраїнським і прибере американський націоналізм". Шкіряк у відповідь обізвав свого супротивника "чудом у пір'ї", а себе назвав "щирим патріотом України".

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

четвер, 16 вересень 2021, 23:35

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews. Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock Interna...