
Українська армія має успіх у селі Андріївка поблизу Бахмута. Наразі йде закріплення результатів із деокупації, передають Патріоти України.
Про це заявив командир роти ударних БпАК 92-ї ОМБР Юрій Федоренко у вівторок, 12 вересня. Він зазначив, що ворог зазнає дуже суттєвих втрат в особовому складі та у військовій техніці
Федоренко наголосив – неправильно казати, що противник відійшов. Українські захисники вибивають ворога з кожної посадки, з кожного метра і з кожного населеного пункту.
Відповідно, потрібно орієнтуватися на заяви Генерального штабу. Як тільки Генштаб заявить, що те чи інше село деокуповане і повністю під контролем Сил оборони, тільки таку інформацію варто поширювати.
Щодо Андріївки, то, за словами Федоренка, тут зараз іде закріплення результатів із деокупації. "Відповідно, як тільки результату буде досягнуто, буде заява і Генерального штабу", – сказав військовий.
Він також закликав чекати офіційної інформації щодо села Кліщіївка, що теж біля Бахмута, поруч з Андріївкою. "Єдине скажу, що, як безпосередній учасник цих боїв: у нас успіхи є", – наголосив Федоренко.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...