Ідейних патріотів на кшталт Гіркіна в РФ будуть нищити: Яковина висловився про особливості путінського фашизму

Єдина функція фашистського режиму в Кремлі-– збагачення Володимира Путіна, будь-які ідейні фашисти для нього небезпечні та підлягають ліквідації. Про це в ефірі Radio NV заявив міжнародний оглядач Іван Яковина, передають Патріоти України.

Він нагадав, що так зване Z-ком'юніті довгий час підтримувало Путіна, вважаючи, що «він розбереться в Росії з лібералами, захопить Україну, переможе Захід і побудує нормальну фашистську державу, про яку вони завжди всі мріяли».

"Але тепер ці чуваки починають розуміти, що путінський фашизм точно таким буде, як був путінський лібералізм. А саме — він не ідейний, а злодійський. Він створений та функціонує виключно для збагачення самого Володимира Путіна, його родичів та найближчих друзів. Все. Жодних інших функцій, що у путінського лібералізму, що у путінського фашизму, немає і бути не може", — сказав журналіст.

Путинський фашизм заряджений на те, щоб позбавлятися тих, хто заважає красти, в даному випадку — ідейних фашистів на зразок Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), стверджує Яковина.

"Для Кремля небезпечні, в принципі, будь-які ідейні чуваки, якщо у них ідея лібералізму — небезпечні, ідея фашизму — небезпечні. І тепер, я так розумію, щойно це завдання сформульовано, щойно ворога позначено, знайдено, ідентифіковано, то включиться в роботу машина ФСБ зі знищення. І найімовірніше, зараз цих турбо-патріотів почнуть винищувати, випалюючи їх розпеченим залізом", — сказав оглядач.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...