Ідею підкинув ​гендиректор "Плюсів": У "Слузі народу" придумали, як знищити проросійську медіаімперію Медведчука

Партія "Слуга народу" має намір заборонити через Верховну Раду людям, які мають бізнес в Росії, володіти українськими телеканалами. Про це повідомив кандидат в нардепи і гендиректор телеканалу "1 + 1" Олександр Ткаченко, зазначають Патріоти України.

"Ми обговорювали одную ідею, щоб на законодавчому рівні закріпити, що люди, які мають бізнес з країною-агресором, або їх партнери навряд чи могли б володіти загальнонаціональними засобами масової інформації", - сказав він в ході дискусійної панелі в штабі партії.
Політтехнолог штабу Микита Потураєв уточнив, що це поки тільки ідея, яка знаходиться на стадії деталізації.
"Потрібно прописати все так, щоб воно не зруйнувалося через один судовий позов", - пояснив експерт.
Також в партії пам'ятають про те, що фактично телеканали 112 Україна, Newsone і Zik належать не Медведчуку, а його бізнес-партнеру Тарасу Козаку, який, наскільки відомо, не має бізнесу в РФ.
"Ми про це знаємо і тому детально думаємо, як впоратися і з цим", - додав Потураєв.

Бог не дослухався до молитов фінансиста вбивць українців: США конфіскують активи "православного" олігарха

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:38

Ухвалена в США поправка до бюджетного законодавства передбачає, що конфісковані кошти можуть бути спрямовані на відновлення України. Також повідомлялось, що Малафеєв фінансував російських терористів ''ЛДНР''.

"Захід - доктор Менгеле": Медведєв забився в істеричних конвульсіях через допомогу Україні

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:30

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив змалювати в чорних фарбах економічне майбутнє України, при цьому звинувачуючи Захід у тому, що він нібито не бажає допомагати українській державі, передають Патріоти України. Черговий напад нав'язливих ідей...