"Йдемо вперед": Генерал Тарнавський розповів про значні втрати окупантів

За добу російські загарбники втратили на Таврійському напрямку більше двох рот та багато військової техніки. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Йдемо вперед. На Таврійському напрямку рух Сил оборони триває. Ворог знищується. Артилерійські підрозділи Сил оборони протягом доби виконали 1179 вогневих завдань.За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали більше двох рот", - написав він.

За словами Тарнавського, було знищено 17 одиниць військової техніки російської армії, зокрема, танк, БМП, два безпілотники "Zala", БПЛА "Supercam", самохідну артилерійську установку 2С3 "Акація", станцію радіоелектронної боротьби, комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М" та автомобільну техніку. Також українські воїни знищили дев'ять складів з боєприпасами.

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...