Ідентифіковано окупанта-казкаря, який "допомагав" дітям Ізюма (фото)

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма, передають Патріоти України.

Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як "визволителів". У стилі кремлівської пропаганди окупант навіть вигадав історію, як допоміг "хлопчику з Ізюма", вручивши йому подарунок на день народження.

"Зібрали у кого що було, передали імениннику, привітали, хлопчина дуже задоволений був, ну і ми пораділи, що вдалось за таких обставин зробити дитині свято", - стверджував Литвиненко.

Як пише Telegram-канал OSINT-Бджоли, "благодійник" зареєстрований у Брянській області. Брав участь у війні з першого дня повномасштабного вторгнення на Ізюмському напрямку. OSINT-дослідники виклали телефонні контакти загарбника і навіть фото його дому.

Україна може отримати лише три реальні гарантії безпеки: Дипломат назвав, які саме

середа, 31 травень 2023, 5:00

Україна досі не отримала гарантій безпеки від світової спільноти для уникнення нападу на її територію у післявоєнний період. Дипломат Валерій Чалий у ефірі Еспресо заявив, що на найближчому саміті НАТО не готується жодна з них, передають Патріоти Украї...

"Вони скоро особисто прийдуть": Подоляк відреагував на інформацію про розшук Росією Залужного та Сирського

вівторок, 30 травень 2023, 22:43

Кремлівська влада 30 травня вирішила оголосити у розшук головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. В Офісі президента запевнили, що вони й самі можуть прийти до слідчого комітету Росії. Однак, традиц...