Ідентифіковано росіянку, яка розмріялася про загибель чоловіка на війні в Україні - дуже хоче гроші на авто

Ідентифіковано росіянку, яка зізнавалася у підтримці війни в Україні й у тому, що хоче, аби її чоловік поїхав на фронт. Вона не проти того, щоб чоловік із передової не повернувся додому, адже тоді вона зможе купити на "гробові" новенький автомобіль, передають Патріоти України.

Заповзятлива і "любляча" росіянка виявилася мешканкою Нижнього Тагіла, звати її Ксенія Кісліцина. Її особу, а також ім'я "коханого" чоловіка прагматичної громадянки РФвстановив OSINT-розслідувач Іраклі Комахідзе.

Він звернув увагу на фрагмент розмови у "Чат-рулетці" між, імовірно, громадянином України та групою нетверезих росіян, серед яких була сімейна пара з РФ.

"На ТГ-каналі "Шукай своїх" було опубліковано відео з чат-рулетки, в якому дружина р*шиста, захлинаючись, говорила про своє заповітне бажання – відправити свого чоловіка на війну під час другої хвилі мобілізації, щоб згодом отримати 4 мільйони для покупки ах*єнної машини", – нагадав передісторію Комахідзе.

Він без особливих зусиль встановив ім'я гіперпрагматичної росіянки та її "коханого" чоловіка. "За підсумками експрес-OSINT, представляю цю сімейку алкоголіків із Нижнього Тагіла. 35-річна Ксенія Кісліцина в ВК і ОК, яка мріє про вдівство. У найближчій перспективі жмур – 36-річний Вадим Кісліцин вВК і ОК. За великим рахунком Ксенія права. Скільки можна їздити на старенькому Hyundai? Та й виглядає вона у свої 35, порівняно з фото минулих років, на 55, це теж треба виправити", – зазначив Комахідзе.Якщо мрія Кісліциної здійсниться, її чоловікові, щоб дістатися до кордону з Україною, доведеться подолати близько 2850 км і провести у дорозі щонайменше дві доби.

Рвався в бій, щоб захищати Україну: Під час виконання завдання загинув пілот винищувача Владислав Савєльєв

вівторок, 6 червень 2023, 17:27

У боях за Україну 2 червня загинув український воїн, пілот винищувача Владислав "NOMAD" Савєльєв. Він рвався захищати рідну землю, а після перемоги мріяв вирушити з друзями та родиною у Норвегію. Саме над цією країною близькі полеглого Героя збираються...

Рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав: У МАГАТЕ розповіли, чим це загрожує

вівторок, 6 червень 2023, 16:44

На Запорізькій ЗАЕС існує нова загроза через підрив російськими військовими Каховської ГЕС. Зокрема, рівень води в резервуарі ЗАЕС серйозно впав. Про це заявив глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі. За його словами, робота атомної станції напряму залежить від рі...