Ідеолог "ДНР" розповів про жорстокі вбивства та катування, влаштовані "козаками" з РФ у Донецьку

Роман Манекін розповів, що особисто з «козаками» не стикався, але в обидва своїх затримання бачив людей, які постраждали від їхнього свавілля.​

Роман Манекін. Фото: Фейсбук.

Ідеолог "ДНР" Роман Манекін, який двічі побував в полоні у представників незаконних збройних формувань, що діють на тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області, розповів, як страждають люди від свавілля російських «козаків». Про це Манекін написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Він розповів, що особисто з «козаками» не стикався, але в обидва своїх затримання бачив людей, які постраждали від їхнього свавілля.
«В первом случае это был исполняющий обязанности сети аптек, которую казаки обложили данью. По словам сидельца, его держали за решеткой, поскольку собирали доказательства рэкета», — розповів Манекін.
«Во второй раз, сидел с молодым парнем — перевозчиком. У парня в 2014 году казаки жесточайшим образом, по-садистски убили тестя — тот держал несколько торговых точек на донецких рынках, торговал мясом», — додав ідеолог «ДНР».

Також він зазначив, що «козаки» пройшли «лагерь пыток» в Донецьку.

«Как и все в Донецке, знаю, что огромное количество казаков провели через лагерь пыток, созданный на бывшем артобъекте „Изоляция“, — додав Манекін.

Аншлаги Кобзона тривають 15-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 травня

вівторок, 28 травень 2024, 7:56

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.05.24 орієнтовно склали:

Експерт пояснив, чи може візит Путіна в Мінськ відновити обстріли по Україні з території Білорусі

вівторок, 28 травень 2024, 7:50

Державі-агресорові Росії було б вигідно затягнути збройні сили Білорусі у пряму участь у війні проти України. Однак у цьому не зацікавлений т.зв. президент РБ Олександр Лукашенко. Відповідну думку висловив військовий експерт Павло Лакійчук, керівник пр...