Ідеолог "русского мира" запропонував "прибрати" Пушиліна

Роман Манекін назвав "главу "ДНР" "сурковським нікчемою-від-МММ".

Пушиліна вже хочуть усунути? Ілюстрація: соцмережі.

«Главу» «ДНР» Дениса Пушиліна слід усунути від «керівництва» «республікою». Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив ідеолог «русского мира» Роман Манекін, передають Патріоти України.

При цьому він відгукнувся про Пушиліна в жорсткій формі, назвавши його «сурковським нікчемою-від-МММ». Манекін вважає, що «глава» «ДНР» «сів у м'яке крісло в результаті кривавої міжвідомчої змови».

«Его нужно убирать: то что было терпимо для непризнанной территории, населенной неизвестно кем (фактически: „гетто“), категорически неприемлемо для территории, населенной преимущественно гражданами РФ, почти российского региона», - пише Манекін в контексті нового указу президента РФ Володимира Путіна про спрощення надання російського громадянства жителям ОРДЛО.


"Смерть комбрига 128 бригади потрібно записувати Зеленському в ціну за розведення військ", - Арестович

вівторок, 19 листопад 2019, 16:45

"По неофициальной информации, полковник Коростелев подорвался на мине при осмотре новых позиций для отведения подразделений бригады", - пише у своєму блозі Олексій Арестович. "Это второй комбриг ВСУ, павший на этой войне.Первым был комбриг-51, полковни...

Хіти тижня. "Ніхто з партії не відреагував на дурні промови Сивохи. Тому його заяви насторожують", - офіцер ЗСУ

вівторок, 19 листопад 2019, 16:30

За словами Романа Кулика, ініціатива Сивохи створити центр примирення - шокуюча. Войовнича меншість диктує обридлу політику, а більшість хоче миру, каже радник секретаря Ради національної безпеки Сергій Сивохо. Він повторює тези російської пропаганди. ...