Ідеолог "русского мира" запропонував "прибрати" Пушиліна

Роман Манекін назвав "главу "ДНР" "сурковським нікчемою-від-МММ".

Пушиліна вже хочуть усунути? Ілюстрація: соцмережі.

«Главу» «ДНР» Дениса Пушиліна слід усунути від «керівництва» «республікою». Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив ідеолог «русского мира» Роман Манекін, передають Патріоти України.

При цьому він відгукнувся про Пушиліна в жорсткій формі, назвавши його «сурковським нікчемою-від-МММ». Манекін вважає, що «глава» «ДНР» «сів у м'яке крісло в результаті кривавої міжвідомчої змови».

«Его нужно убирать: то что было терпимо для непризнанной территории, населенной неизвестно кем (фактически: „гетто“), категорически неприемлемо для территории, населенной преимущественно гражданами РФ, почти российского региона», - пише Манекін в контексті нового указу президента РФ Володимира Путіна про спрощення надання російського громадянства жителям ОРДЛО.


Хіти тижня. Тактика "обмеженого відкуса": Гіркін панікує через просування уперед ЗСУ поблизу Донецька

неділя, 21 липень 2019, 0:10

На думку екс-ватажка "ДНР", найманцям не вдасться відбити будь-яку більш-менш серйозну атаку українських військових. «Что даст противнику продвижение в Петровском районе (от которого их передовые инженерные позиции находятся в 100−200 метрах)? Очень мн...

Хіти тижня. Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

субота, 20 липень 2019, 23:55

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...