"Йдуть бої на руїнах": Подоляк розповів про ситуацію в Соледарі, на який окупанти кидають усі сили

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк має дві версії того, що відбувається у Соледарі Донецької області з огляду на те, що ПВК "Вагнер" наввипередки з Міноборони РФ заявляють про "захоплення" міста, передають Патріоти України.

Як повідомив Подоляк під час інтерв'ю Юлії Латиніній, по-перше, у Соледарі йде гра на виживання між регулярною армією РФ та найманцями "Вагнера". По-друге, у місті точаться важкі бої. Місто не захоплене, хоч повноцінно його не контролює й українська армія.

"Ніхто не взяв ніякий Соледар. Ніхто його не контролює. На жаль, не контролює його тотально й Україна. Безумовно, бо там йдуть важкі контактні бої в повному обсязі. При цьому артилерія РФ, яка "дуже якісно працює", це я з іронією кажу, вона завдає ударів... Там міста, по суті, немає. Я хочу, щоб ми уявили просто цю картинку. Там усе зруйноване, мирних громадян майже немає. Одиничні люди сидять у підвалах. Йдуть бої на руїнах. Дуже інтенсивні важкі бої", - заявив Подоляк.

За його словами, Соледар не має стратегічної цінності ні для РФ, ні для України. Хоч місто й важливе, як опорний пункт для операцій на Донецькому напрямку.

Подоляк наголосив, що 90% окупантів, які воюють у Соледарі - зеки-"вагнерівці". Тим не менше, навколо Соледара зосереджено залишки російських контрактників. За його словами, росіяни не розуміють, хто воює у Соледарі, а це гарна ознака конфлікту російських еліт.

Як зазначив Подоляк, в української армії у Соледарі та Бахмуті є конкретні та прагматичні завдання. Втім, цілі росіян незрозумілі. Захопивши Бахмут та Соледар, окупанти не зможуть перерізати українські лінії логістики. Водночас українські воїни просто "перемелюють" найбільш мотивовані російські підрозділи, зокрема "Вагнер".

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...

ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

середа, 7 червень 2023, 10:58

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України. У свою чергу, російські терористи ...