Йдуть на зближення. Кім Чен Ин привітав Путіна з Днем Росії

Голова державних справ КНДР Кім Чен Ин надіслав Путіну телеграму, в якій привітав президента РФ з днем Росії. Про це повідомляють у держінформаційному агентстві ЦТАК. Глава Північної Кореї підтримав російського президента у злочинних діях його режиму та кривавій війні, яку той розв'язав в Україні, та сподівався на подальші добросусідські відносини і зближення двох авторитарних країн, передають Патріоти України.

"Під Вашим керівництвом російський народ, відважно долаючи всі виклики і труднощі, що зустрічаються, досягає великих успіхів у здійсненні справедливої справи для захисту гідності, безпеки і прав на розвиток країни, чому наш народ надає повну підтримку", — наголошується в телеграмі.

Кім Чен Ин заявив, що дорожить корейсько-російськими відносинами, які мають давню історію і традицію дружби та добросусідства. Тому сподівається на їхній подальший "динамічний розвиток" у всіх сферах і розширення.

Глава КНДР упевнений, що "на шляху до захисту міжнародної справедливості та гарантування глобальної безпеки тактико-стратегічна співпраця між двома країнами буде більш тісною". Наприкінці привітання Кім Чен Ин побажав Путіну міцного здоров'я, а росіянам — благополуччя і процвітання.

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...

"Гаага чекає навіть на двірника, який у Кремлі прибирає": Пропагандистка Кремля розповіла глядачам, чому "Росія не має права програти" (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 13:15

"Вони готуються взяти наш Крим, а ми робимо, єдине, що можемо робити у цій ситуації, – бомбардуємо, бомбардуємо щодня. Бомбардуємо їхню інфраструктуру. Бачить бог, ми цього не хотіли", – цинічно говорила пропагандистка. . "Треба боятися програти, треб...