Йдуть вуличні бої: Росіяни захопили більшу частину Красногорівки, ситуація для ЗСУ вкрай важка, - Bild

Окупанти захопили центр міста. Там від квітня тривають вуличні бої. Також російські війська захопили села Іванівка та Кислівка.

Російські війська захопили близько 60% міста Красногорівка Донецької області. Ситуація для українських військ там вкрай важка. Про це повідомив експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке.

За даними Рьопке, російські окупанти захопили центр Красногорівки, яка розташована за 20 км на захід від Донецька поблизу села Старомихайлівка.

Армія РФ увійшла до Красногорівки на початку квітня 2024 року. Відтоді в місті тривають вуличні бої. Загарбники регулярно доставляють до населеного пункту підкріплення.

"Ситуація у Красногорівці вкрай важка для української армії. Російські сили вторгнення захопили центр міста та поповнили свої війська там танками та БМП. Наразі вони контролюють близько 60% міста", – йдеться в повідомленні Рьопке.

За його даними, на іншій ділянці фронту на Донеччині окупанти захопили село Уманське на захід від Авдіївки. Бої за село тривали півтора місяця.

Експерт також вказав, що на кордоні Харківщини та Луганщини російські війська захопили села Іванівка та Кислівка.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...