
У напрямку Осиповичів по трасі М5 від Бобруйська рухалася ще одна велика колона найманців ПВК "Вагнер", передають Патріоти України.
Як повідомляє моніторингова група Беларускі Гаюн, у складі колони як мінімум 20 машин різних модифікацій: Уази Патріот, пікапи, буханки, будівельна техніка, автобуси, фури. Примітно, що машини рухаються зі встановленими прапорами РФ і з символікою ПВК "Вагнер".
За уточненими даними, це вже як мінімум 3-тя колона з найманцями, яка прибула до Білорусі з 11 липня. Судячи з усього, як і в попередні дні, зараз найманці рухаються в польовий табір в селі Цель.
The New York Times отримало свіжі супутникові знімки наметового табору в д. Цель під Осиповичами, зроблені MAXAR 14 і 16 липня. Журналісти наводять і знімок за 16 липня (неділя), і ось на ньому вже видно явний сплеск активності: не менше 5-и фур, автобуси, контейнери, а також пікапи і Уази прямо біля наметів. Крім того, журналісти помітили на свіжих знімках невелику групу людей і "буханець".
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...