Є 20 днів, щоб звільнити місце: Австралія позбавила РФ ділянки для будівництва нового посольства

Австралія припинила здавати в оренду земельну ділянку, на якій Росія збиралася побудувати своє нове посольство. Про це пише News.com.au, передають Патріоти України.

Це сталось через те, що РФ не завершила будівництво свого нового диппредставництва достатньо швидко. Тепер у неї є 20 днів, щоб звільнити ділянку в Ярралумлі неподалік парламенту.

"Після регулярних консультацій та обговорень з представниками Росії протягом багатьох років, а також за відсутності зобов'язань щодо термінів завершення робіт NCA ухвалило рішення розірвати договір оренди", - зазначається у заяві.

Росія вже має посольство в передмісті Канберри Гріффіт і планувала перенести його до Ярралумлу. РФ орендувала землю у 2008 році, а у 2011 отримала дозволи на виконання робіт і будівництво. У NCA додали, що Росія обіцяла завершити будівництво за три роки, але так цього і не зробила.

"Цей квартал є преміальним місцем у центрі Канберри – недалеко від озера Берлі Гріффін і будівлі австралійського парламенту. Незавершені роботи, що тривають, погіршують загальну естетику, важливість і гідність території, відведеної для дипломатичних місій та іноземних представництв у національній столиці", – пояснила виконавчий директор NCA Саллі Барнс.

За її словами, NCA підтримує політику "використай або втратиш" і додала, що Росія не "продемонструвала бажання та здатність розвивати це місце". "Хоча початкові роботи розпочалися, квартал, про який йдеться, уже багато років стоїть як будівельний майданчик із незавершеним будівництвом", - наголосила Барнс.

Коли ділянку очистять, її знову запропонують для дипломатичних цілей. Інші країни, включно з Росією, зможуть подати заявку на її використання.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...