Є чого боятися? Зеленський відмовився здавати аналізи VADA

Кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився від здачі аналізів VADA (Добровільна антидопінгова асоціація) 10 квітня. Про це BBC News Україна розповів його політичний консультант Дмитро Разумков, підкресливши, що Зеленський вже здав аналізи, повідомляють Патріоти України.

"Було питання в здачі аналізів — аналізи здали. Хто вже як здав: хто здавав у незрозумілому медпункті, а хтось — у лабораторії", — сказав він. Разумков вважає, що "далі треба вже не аналізи здавати, а йти на дебати". За його словами, Зеленський готується до дебатів 19 квітня на НСК "Олімпійський".

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...