Протягом останніх дев'яти місяців країна-агресор Росія веде активну наступальну кампанію та навіть збільшує кількість ділянок, де тривають гарячі бої. Це може свідчити про те, що противник має ресурс для ведення війни ще протягом кількох років, передають Патріоти України.
Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив військовий експерт Владислав Селезньов. Причин цьому кілька – від недостатньо ефективної санкційної політики до вміння Кремля знаходити військові ресурси в інших країнах світу, додав він.
Серед інших ресурсів окупаційної армії – озброєння та техніка, що дісталися у спадок від Радянського Союзу, а також діяльність російського військово-промислового комплексу, зауважив експерт.
"Щонайменше до 2026 року Росія має запаси озброєнь і техніки, які залишилися у спадок від Радянського Союзу. Плюс працює російський ВПК. А це означає, що базові потреби російської окупаційної армії уряд РФ здатен закривати", – сказав він.
Селезньов звернув увагу на те, що ворожа армія розширює площу активних бойових дій. До наявних чотирьох напрямків – Сіверського, Краматорського, Покровського та Курахівського – нещодавно додалося ще два – Торецький та Куп'янський.
"Якби у противника не було ресурсів, він би точно не збільшував кількість ділянок фронту, де відбуваються активні бойові зіткнення. Отже, ресурси є", – заявив експерт.
Читайте також повну версію інтерв'ю: "Війна може закінчитися 2024 року чи триватиме до 2026-го? Інтерв'ю із Селезньовим про сценарії розвитку подій".
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...