"Є дещо ще": Експерт розповів, що може отримати Україна від Ізраїля, окрім "Залізного купола"

Ізраїль змінив свою риторику щодо партнерства з Україною в рамках протистояння російській агресії. Наразі Єрусалим більше схиляється до підтримки Києва, а значить, країни можуть налагодити поставки зброї й навіть домовитися про передачу ПРО "Залізний купол", передають Патріоти України.

Як зазначив американський політик Борис Пінкус під час прямого ефіру, прихильність Ізраїлю підтверджують нещодавні атаки по військових об'єктах Ірану, поміж яких були заводи, що виробляють зброю для РФ. При цьому він упевнений, що такі дії Єрусалим вчинив при непрямій згоді Сполучених Штатів Америки.

"Краще пізно, ніж ніколи. Я думаю, що цей напрямок, взятий на знищення заводів противника, продовжиться", - сказав він.

Також Пінкус спрогнозував, що на тлі посилення міжнародної підтримки України надалі можуть відбутися "дуже інтересні події". Він згадав, що нещодавно навіть Південна Корея погодилася підтримати Київ поставками зброї

"Сьогодні вирішальний момент, лютий буде вирішальним. Я сподіваюся, що ми переламаємо хребет цим варварам вже до осені цього року. І світ святкуватиме перемогу України", - зазначив він.

Політик також заінтригував, що Україна від співпраці з Ізраїлем може отримати не тільки ПРО "Залізний купол", але і більш актуальну для своєї оборони зброю.

"Зараз лунає дуже багато суперечливого щодо "Залізних куполів". Річ у тому, що конструкція "Залізних куполів" не дозволяє бити по літаючих об'єктах на великих висотах. Я думаю, що Ізраїль має інші види озброєння, які ще не оприлюднені. Вони будуть поставлятися. В цьому є необхідність. Я думаю, що Ізраїль зобов'язаний це робити", - сказав він.

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...

Українські прикордонники показали відео "демілітаризації" групи окупантів на Луганщині - вцілілі накивали п’ятами (відео)

субота, 25 березень 2023, 8:36

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила російську групу піхоти на Луганщині. Координати прикордонники передали артилеристам Збройних сил України - і ті завдали ударів по загарбниках, передають Патріоти України. Відео відпрацюванняпоказали у Державній ...