"Є дві партії": Політолог спрогнозував, яку заяву зробить Путін на 9 травня

Радник міністра внутрішніх справ України та політолог Вадим Денисенко повідомив, що в ці дні вирішується, яку заяву на 9 травня зробить Путін щодо Донбасу. Про це він сказав в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"На Донбасі сьогодні знаходиться, принаймні був вчора, заступник керівника адміністрації президента Путіна, Кирієнко, його вже почали наші ЗМІ називати "новим смотрящим за Донбасом", але він не стільки "смотрящий", скільки людина, яку відправили з інспекцією для того, щоб доповісти Путіну, що насправді там відбувається", - сказав Денисенко.

Він висловив думку, що в Кремлі зараз є дві партії, дві групи впливу щодо прийняття рішень. "Одна говорить про те, що потрібно, навіть на 9 травня, заявити про анексію Донецької і Луганської областей, і навіть Херсонської області і тих територій, які зараз окуповані біля Запоріжжя. І Кирієнко, як кажуть, належить саме до цієї партії", - зазначив Денисенко.

Він додав, що друга група в Кремлі вважає, що Росія має залишити можливість маневрів РФ для майбутніх переговорних процесів. "Друга частина говорить про те, що, якщо відбудеться анексія, тоді просто Росія не матиме "люфту" для майбутніх переговорних процесів", - сказав Денисенко.

Він припустив, що саме зараз, в ці дні, буде вирішуватись, який ключовий посил буде в заяві Путіна на 9 травня щодо приєднання Донбасу до території РФ. "Що після того, як задачі Російської Федерації на Донбасі будуть виконані, він приєднається до території Російської Федерації чи ні", - сказав Денисенко.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...